درباره بیمارستان شهید هاشمی نژاد

این بیمارستان مرکزی آموزشی-پژوهشی و درمانی بوده و تحت نظارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و از جمله بیمارستان های تابعه دانشگ

بیشتر بخوانید »

سیستم نوبت دهی

دریافت نوبت درمانگاه در 24 ساعت شبانه روز
  02125015080

بیشتر بخوانید »

آنچه ما درمان می کنیم

بیشتر بخوانید »

اعضای هیئت علمی

بیشتر بخوانید »

پیک سلامت

کانال تلگرام پیک سلامت

در راستای ارتقاء سلامت مددج

بیشتر بخوانید »

آخرین اخبار و رویدادها

 • Alt

  برنامه سومین روز هفته سلامت

  در روز سوم اردیبهشت و سومین روز هفته سلامت ارزیابی وضعیت سلامت، مشاوره وغربالگری 54 نفراز مراجعین سرپایی به آلاچیق محوطه بیمارستان شهید هاشمی نژاد از ساعت 9 صبح تا 12:30 انجام شد.

 • جشن روز آزمایشگاه

  به پاسداشت خدمات ارزشمند واحدهای آزمایشگاه و پاتولوژی مرکز فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد مورخ 1397/2/2 جشن روز آزمایشگاه برگزار گردید.

 • Alt

  برنامه دومین روز هفته سلامت

  در روز دوم اردیبهشت و دومین روز هفته سلامت ارزیابی وضعیت سلامت، مشاوره وغربالگری ۶۳ نفراز مراجعین سرپایی به آلاچیق محوطه بیمارستان شهید هاشمی نژاد از ساعت ۹ صبح تا ۱۲.۳۰ انجام شد .
   

 • Alt

  برنامه اولین روز هفته سلامت

  اولین روز هفته سلامت ارزیابی وضعیت سلامت مراجعین درمحوطه بیمارستان از ساعت ۹.۳۰ صبح شروع و تا ساعت ۱۳ ادامه داشت که در این فاصله بیش ۷۰ نفر مورد ارزیابی ومشاوره قرار گرفتند.

تمامی مراجعه کنندگان و خدمت گیرندگان بیمارستان ، از هر قشر و سطح اجتماعی که باشند, معرفی شده از طرف اینجانب می باشند. لذا ضروری است به امور فرد فرد ایشان با رعایت احترام و عدالت ، سرعت ، کیفیت و با حفظ کیفیت رسیدگی گردد.
دکتر محمودرضا محقق، رئیس مرکز فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد