اندویورولوژی و لاپاراسکوپی

نسخه قابل چاپارسال به دوستان

نام بخش : سروش

ریاست بخش : دكتر مسعود اعتماديان

سرپرستار بخش : مريم سوفالي

مشخصات بخش:

  • بخش اندوارولوژی بیمارستان هاشمی نژاد است که شامل 16 تخت بستری است که شامل 6 اتاق می باشد که 4 اتاق 2 تخته و 2 اتاق 4 تخته می باشد در این بخش 4 عدد سرویس بهداشتی و 3 عدد حمام جهت بیماران وجود دارد .
  • در بخش سروش بیماران خانم و اقا با حفظ حریم خصوصی و رعایت موازین شرعی بستری می شوند .
  • تشخیص های بستری و خدمات قابل ارائه در این بخش شامل اعمال جراحی اندوارولوژی است مشتمل بر tul, pcnl ولاپاراسکوپی و یورتروسکوپی و.... میباشد.
  • متوسط اقامت بیماران به طور معمول بین 1/8 تا 2/1 روز متغیر است .
  • در این بخش تعداد 8 پرستار و 2 کمک بهیار و ا منشی وجود دارد .

 

مقررات بخش

ضمن خیر مقدم به شما مددجوی گرامی از اینکه بیمارستان و بخش ما را جهت درمان انتخاب نموده اید از شما سپاسگذاریم خواهشمندیم قوانین و مقررات بخش را مطالعه و در طول بستری این موارد را رعایت فرمایید:

بخش سروش شامل چهار اتاق دو تخته و دو اتاق چهار تخته میباشد دو عدد دستشویی فرنگی و حمام در اتاق یک و دو و یک عدد دستشویی ایرانی و حمام در اتاق چهار و یک عدد دستشویی ایرانی در راهروی بخش موجود میباشد . که با شرایط بیمارستان و سرپرستار بخش و مسئول شیفت اتاق و تخت شما تعیین می گردد و در مدت بستری امکان جابه جایی در بخش وجود دارد لطفادر صورت جابه جایی همکاری لازم را با پرسنل انجام دهید .

1-پزشکان این بخش شامل 3 تا 5 فلوی اندوارولوژی می باشند که نام پزشکان در بدو ورود به استحضارتان میرسد و پس از جراحی نام پزشک جراح شما به اطلاعتان خواهد رسید.

2- زنگ اخبار در کنار تخت شما نصب شده در صورت نیاز به پرسنل از زنگ اخبار استفاده کنید .

3- هنگام بستری تمام لوازم شخصی بخصوص لوازم گران قیمت را به همراهتان تحویل دهید.در صورت داشتن وسایل شخصی در صورت مفقود شدن مسئولیت آن به عهده خودتان می باشد .

4- قبله نما در تمام اتاقها به دیوار نصب شده سنگ تیمم و سجاده و مهر در بخش موجود میباشد و در مورد فرائض دینی پرسنل پرستاری آموزش لازم را به شما خواهند داد .

5-به دلیل حفظ ایمنی شما بیمار عزیز لطفا فقط در مواقع ضروری از بخش خارج شوید و حتما پرستار خود را از خروجتان مطلع سازید.

6- در این بخش بیماران فقط بر اساس ایین نامه پذیرش همراه میتوانند همراه داشته باشند.

7- ساعت ملاقات همه روزه ساعت 30/14 تا 16 می باشد

8- ساعت سرو غذا صبحانه از ساعت 6 تا 7 ناهار 12 تا 13 و شام 18تا 19 می باشد و ساعت سرو چای ساعت 2تا3 بعازظهر و 8تا9 شب میباشد.

9- در هنگام بستری تا زمان ترخیص دفترچه بیمه و کارت شناسایی عکس دار همراهتان باشد.

10- در صورت استفاده از وسایل صوتی و تصویری و موبایل میزان بلندی صدای آن را طوری تنظیم کنید که موجب اختلال در نظم بخش آرامش سایر بیماران نگردد ضمناً ویزیت پزشکان در بخش موبایلتان را خاموش کنید

11- استعمال دخانیات در بخش اکیداً ممنوع می باشد .

12- رعایت بهداشت فردی ( حمام کردن و شستن دست) در بخش الزامیست به این منظور مایع ضد عفونی کننده دست جهت استفاده شما بیمار عزیز و همراهتان در بخش موجود است.

13- در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و انتقاد و در صورت بروز هر گونه مشکل یا سئوال با کادر درمان در کلیه شیفتها با مسئول بخش یا مسئول شیفت و یا با واحد صدای شما تماس بگیرید

تلفن تماس با بیمارستان 81161 می باشد داخلی بخش سروش ایستگاه پرستاری 220 و 229 می باشد .

داخلی واحد صدای شما 246 می باشد و مسئول واحد خانم ساری می باشند.

فارسی